Наш репертуар

Наша музична програма створена для таких подій, як весілля, банкети, ювілеї, новорічні та корпоративні вечірки. За потреби програма може бути перетворена на концерт з окремими номерами.

До репертуару розважальної програми входять найкращі хіти російської, української, зарубіжної естради, хіти 70-80-х років, народні закарпатські пісні, авторські пісні та інша музика. Можемо виконати улюблену пісню або вивчити кілька нових пісень за бажанням клієнта. Крім того, у Dj завжди є дуже велика фонотека з музикою різних напрямків на будь-який смак. Особливу увагу ми приділяємо співпраці з ведучими свята чи тамадою. Забезпечуємо їх технічною та музичною підтримкою (радіо-мікрофонами, музичним оформленням конкурсів, різноманітними спецефектами).

Програма включає блоки живого виконання, які змінює робота ведучого або ді-джея. За часом програма розрахована на всю ніч. Для проведення тематичних вечірок програма коригується відповідно до тематики вашого свята. Так само і щодо весілля – із задоволенням створимо ваш власний play-лист. Обговоримо всі аспекти та музичні побажання. Порадимо чудові мелодії на перший танець. Ми дуже уважні до ваших побажань!

Закарпаття – багатонаціональний край, ми знаємо та враховуємо музичні уподобання всіх куточків Закарпаття. Нам завжди є чим здивувати вас, новинки сучасної музыки. Улюблені хіти. Професійне проведення вечора, у музичному супроводі нон-стоп завжди задає потрібний темп та позитивні емоції!

Весілля у стилі 80-х + традиційні танці (Рахів)


tandem.uz.ua
Тел: (095) 401 47 40      e-mail: show.tandem@gmail.com